Zarząd
Artur Malejka, prezes zarządu
Artur Malejka, prezes zarządu
Absolwent kierunku rehabilitacja lecznicza Wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Odbył również studia podyplomowe w zakresie zarządzania jednostkami służby zdrowia oraz ubezpieczeń zdrowotnych oraz zdał egzamin państwowy dla kandydatów na członków rad nadzorczych. Były kierownik zakładu rehabilitacji w Polkowicach. Od 1999 roku odpowiedzialny za rehabilitację leczniczą w Lubuskiej Regionalnej Kasie Chorych. W lubuskim Oddziale NFZ sprawował nadzór nad lecznictwem specjalistycznym, stomatologią oraz rehabilitacją. W 2007 roku nawiązał współpracę z Know How i grupą Nowy Szpital. Od 2008 do 2012 roku dyrektor szpitala w Świebodzinie należącego do Grupy Nowy Szpital. W tym czasie był również dyrektorem regionalnym odpowiedzialnym za szpitale GNS na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. W latach 2013-2015 wiceprezes Porta Medyk Spółka z o.o. Od 2016 roku prezes zarządu Evomed.
Małgorzata Kosiewicz, wiceprezes zarządu
Małgorzata Kosiewicz, wiceprezes zarządu
Z zawodu pielęgniarka, absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, a także Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku zarządzanie przedsiębiorstwem i Wyższej Szkoły Biznesu na kierunku zarządzanie systemami jakości. Odbyła również studia podyplomowe w zakresie zarządzania jednostkami służby zdrowia. W latach 2007-2011 Dyrektor Nowego Szpitala w Kostrzynie nad Odrą. W latach 2012-2015 prezes Nasz Doktor Spółka z o.o. oraz Porta Medyk Spółka z o.o. Od 2016 roku wiceprezes zarządu Evomed.
Konrad Araszkiewicz, wiceprezes zarządu
Konrad Araszkiewicz, wiceprezes zarządu
Absolwent Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Szczecińskiego, który ukończył z tytułem magistra. Odbył również studia podyplomowe z zakresu rachunkowości oraz prowadzone na Uniwersytecie Szczecińskim Studium MBA. Zatrudniony w spółce Terapia Plus w 2009 roku, gdzie pełnił funkcję prezesa zarządu. Następnie został powołany w skład zarządu Nasz Doktor Spółka z o.o. Od 2016 roku wiceprezes zarządu Evomed. Prywatnie mąż i ojciec dwóch córek oraz pasjonat brydża sportowego.